Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe Lfp 3,2 V
| Cykl życiowy: | 3500 razy |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Układy słoneczne Przenośna elektrownia litowa Szybkie polimerowe ogniwa litowo-jonowe 10000 mAh ~ 30000 mAh
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy, szary, zielony, czarny, czerwony, niebieski |
| Rozmiar: | 174*84*72mm |
Akumulator Lfp z wyjściem DC, akumulator litowy 18650 2000 mAh
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
Akumulator litowy do ładowania UPS, akumulator do skutera 2000 mAh
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
Szybki akumulator litowo-jonowy RC, akumulator LiFePO4 7,4 V 4000 mah
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| Napięcie: | 7,4 V |
| temperatura robocza: | -20℃~60℃ |
Uniwersalne uruchomienie silnika E-bike Przenośna elektrownia litowa 83200mAh Kompatybilny Li-ion
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 83200 mAh |
Tworzywo sztuczne ABS Generator fosforanu litowo-żelazowego, domowa elektrownia 500 mAh
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 500 mAh |
Szybkie ładowanie akumulatora litowego ODM 3,2 V 500 mAh Zabezpieczenie przed zwarciem
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 400 |
Karawana Użyj przenośnej elektrowni litowej
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 300WH/7800mAh/3.7V |
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Przenośna elektrownia litowa 220 V 500 W Ebike Use
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 500 mAh |

