Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
ODM 18-woltowy akumulator litowo-jonowy
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 18V |
Szybki akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 10W 3,2V Lifepo4 Prismatic
| Waga: | 4264g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Zewnętrzna bateria litowo-żelazowo-fosforanowa Lifepo4 3,2 V 230 Ah
| Waga: | 4140g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Zabawki wykorzystują baterię litową Lifepo4, rozruch silnika litowo-jonowy akumulator fosforanowy
| Waga: | 1994g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Energia słoneczna pryzmatyczna bateria litowa 32Ah Szybkie ładowanie
| Waga: | 780g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Uniwersalne narzędzia do wiertarki litowej 1500 mAh 21,6 V 374 g Waga
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21,6 V |
Moc Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 3,2 V 100ah Przeładowanie motocykla
| Waga: | 1980g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Usługa ODM 18650 Ładowarka akumulatorów litowo-jonowych 12,3 V Użytkowanie motocykla
| Nazwa produktu: | Ładowarki do akumulatorów, Ładowarki do akumulatorów |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcjonować: | Szybkie ładowanie |
Domowy falownik solarny litowo-jonowy 13KWH 52V Rozruch silnika do elektronarzędzi
| Wyprodukuj Nname: | Domowy system falowników słonecznych |
|---|---|
| Sprawność falownika: | 97% |
| Czas instalacji: | 1 dzień |
Ładowalna ładowarka akumulatorów litowych Ebike, ładowarka litowo-jonowa 18650 12,6 V
| Nazwa produktu: | Ładowarki do akumulatorów, Ładowarki do akumulatorów |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcjonować: | Szybkie ładowanie |

