Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Akumulator litowo-jonowy 26650 ODM o dużej szybkości Wyjście prądu stałego
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |
Kompatybilny akumulator litowo-jonowy, akumulator 1S1P 800 mAh
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |
Akumulator litowo-jonowy LFP 3,2 V
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |
Usługa ODM Akumulator litowo-jonowy 12 V LiFePO4 1280 Wh Wózek golfowy
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Phosphate Auto 12v litowo-jonowy akumulator rozruchowy 2560 Wh Long Cycle Life E Bike Use
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Akumulator litowo-jonowy z wyjściem DC 144W 48V Szybkie ładowanie Użytkowanie samochodu
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Litowo-jonowy akumulator rozruchowy 1280WH
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Energia słoneczna Akumulator litowo-jonowy 12 V LiFePO4 do światła LED
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Silnik UPS uruchomiony 3.7V Li-ion Li-ion Lithium RC Baterie wysokiej prędkości wyjście prądu stałego
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| napięcie: | 3.7V |
| Temperatura pracy: | -20°C~60°C |
Przenośna elektrownia litowo-jonowa dla motocykli, skuterów i e-bike
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |

