Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Solarny akumulator litowo-jonowy 16,8 V, akumulator litowo-fosforanowy
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 16,8 V |
Inteligentne elektronarzędzie Akumulator litowo-jonowy 12 V Akumulator typu B do wiertarki
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 12V |
Akumulator do elektronarzędzi o długim cyklu życia, akumulator litowo-jonowy ODM 18 V
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 18V |
Akumulator litowo-jonowy ODM 200 mAh 7,4 V do użytku ze skuterem elektrycznym
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
High Speed Eco Power Tool Akumulator litowo-jonowy 21 V maks. 2,5 Ah
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V |
LiFePO4 ABS Material Power Tool Akumulator litowo-jonowy 21 Volt Solar
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V/1A |
Szybkie ładowanie elektronarzędzi Akumulator litowo-jonowy 18 V Uniwersalna kompatybilność
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 18V |
Dostosowane narzędzia do akumulatorów litowo-jonowych, akumulator litowy do wiertarki 1300 mAh
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 3v ~ 5v |
Inteligentny akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 16,8 V |
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi 1300 mAh
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V |

