Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Escooter Użyj elektronarzędzia Akumulator litowo-jonowy 16,8 V LiFePO4 281 g Waga
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 16,8 V |
Niestandardowy akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi 2,0 Ah 21 V Escooter Use
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V |
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi 2500 mAh do wiertarki
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 3v ~ 5v |
Akumulator litowo-jonowy o długiej żywotności do elektronarzędzi Uniwersalny 4,0 Ah 12 V
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 12V |
Akumulator litowo-jonowy 21700
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 1000 |
Szybkie ładowanie elektronarzędzi Akumulator litowo-jonowy 21 V 296 g Waga przyczepa kempingowa
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 25V |
Akumulatorowa przenośna elektrownia litowo-jonowa o mocy wyjściowej 500 mAh DC
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 500 mAh |
Elektryczny akumulator litowo-jonowy 3,2 V z pojedynczą komórką 800 mAh
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |
Oryginalna bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Waga: | 1755g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
ODM Akumulator litowo-jonowy 18650 5500 mah, akumulator 3,2 V.
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |

