Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Samochodowy akumulator litowo-jonowy 1280 Wh Usługa Lifepo4 ODM
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Akumulator litowo-jonowy RC Energy Solar, akumulator litowo-polimerowy 6000 mAh
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| Napięcie: | 7,4 V |
| temperatura robocza: | -20℃~60℃ |
Litowo-jonowy akumulator rozruchowy 36W
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
LiFePO4 ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Waga: | 5420g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Kompatybilny z akumulatorem litowo-żelazowo-fosforanowym ODM DC 3,2 V 9 W
| Waga: | 5250g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Nadmierne rozładowanie ogniwa akumulatora litowo-żelazowo-fosforanowego 3,2 V 50ah Lifepo4 E Bike Use
| Waga: | 1035g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Inteligentna bateria litowa 3,2 V 100ah, długi cykl życia baterii Lfp
| Waga: | 1880g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Akumulator litowo-jonowy typu BMS, akumulator litowo-jonowy 18650 12 V
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
Zasilanie 16,8 V Akumulator litowo-jonowy Systemy słoneczne 2,5 Ah Przyjazny dla środowiska
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 16,8 V |
Generator prądu stałego o długim cyklu życia, przenośny zasilacz litowo-jonowy OEM 18650
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 300WH/7800mAh/3.7V |

