Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Akumulatorowa przenośna elektrownia litowa Źródło 300W 7800mAH ODM
| Wyprodukuj Nname: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Wielkość: | 210 × 146 × 157 mm (dł. szer.) |
| Pojemność: | 300WH/7800mAh/3.7V |
Lifepo4 Przenośna elektrownia litowa 300 W 18650 Escooter Use
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 300WH/7800mAh/3.7V |
50000mAh Przenośna elektrownia litowa z energią słoneczną
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Wielkość: | 174*84*72mm |
CHN Wysokiej Prędkości 300W Przenośna Elektrownia Litowa Skuter Długi Cykl Życia
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 98400 mAh |
Elektrownia słoneczna Lifepo4 o długim cyklu życia, elektrownia litowa 650 W
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 650 mAh |
Uniwersalna motocyklowa przenośna elektrownia litowa UPS 300W Długi okres cyklu
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 98400 mAh |
CHN E - Bike Portable Lithium Power Station Szybkie ładowanie 98400mAh Silnik uruchomiony
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 98400 mAh |
LiFePO4 Systemy słoneczne wysokiej prędkości Przenośna elektrownia litowa 24V Do narzędzi elektrycznych
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Max 2,0 Ah, wiertarka litowo-jonowa o masie 556 g
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 12 V/1,3 A ~ 2,5 A |
Akumulator litowo-jonowy z wyjściem DC, akumulatory litowe do akumulatorów
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V |

