Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Szybkie ładowanie DC Wyjście przenośna elektrownia litowa 40000mAh
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Wielkość: | 174*84*72mm |
Długie okresy życia Niestandardowa przenośna elektrownia litowa Energia słoneczna LiFePO4
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 108000 mAh |
Plastic Portable Lithium Power Station Długi okres cyklu 48V 6432Wh Do narzędzi elektrycznych Scooter
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 134AH/48V (6432Wh) |
Szybkie ładowanie
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
EU Motorcycle Caravan 24V Przenośna elektrownia litowa ABS Materiał plastikowy
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
Odporne na uderzenia ładowarki do akumulatorów litowych Funkcja szybkiego ładowania 48 V Możliwość ładowania
| Nazwa produktu: | Ładowarki do akumulatorów, Ładowarki do akumulatorów |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcjonować: | Szybkie ładowanie |
OEM Ładowalna szybkie ładowanie Przenośna elektrownia litowa LiFePO4
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 134AH/48V (6432Wh) |
ODM 21-woltowa bateria litowa, wiertarka akumulatorowa o masie 334 g
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V |
Kompatybilna akumulatorowa przenośna elektrownia litowa 500 W LiFePO4
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 500 mAh |
Szybka przenośna elektrownia litowa o mocy 1000 Ah i mocy 300 W
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 1000 Ah |

