Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ lithium ion battery cells ] mecz 243 produkty.
Przeładowanie systemu akumulatorów litowych z certyfikatem UL
| Nazwa produktu: | Bateria słoneczna, baterie słoneczne |
|---|---|
| certyfikaty: | UL, CE, FCC, RoHS |
| temperatura robocza: | -20 do +60°C |
Uniwersalna 500W przenośna elektrownia litowa Motocykl inteligentny LiFePO4
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
UE LiFePO4 Kompatybilna przenośna elektrownia litowa UPS Długi okres cyklu
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 83200 mAh |
Niestandardowy wyjście prądu stałego 5V 5.4A przenośna elektrownia litowa dla uniwersalnych skuterów elektrycznych
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
135200mAh Silnik uruchomiony Przenośna elektrownia litowa wózki szybkie ładowanie
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
Wielofunkcyjne wózki 24V UPS Przenośna elektrownia litowa AGD zabawki
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 280800 mAh |
Kompatybilna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa litowa, akumulator rozruchowy 21 V
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V/2A |
Przenośna elektrownia litowa z szybkim ładowaniem 600 mAh 220 V DC
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 600 mAh |
Uniwersalny Ebik ODM Przenośna elektrownia litowa wózki elektroniczne LiFePO4
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 280800 mAh |
Odporny na uderzenia akumulator litowy LFP EBike 7,4 V 6,6 A do energii wiatrowej
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |

