Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ electric bicycle lithium battery ] mecz 136 produkty.
Falownik paneli słonecznych o długim cyklu życia do domu, akumulator Lifepo4 Powerwall 51,2 V
| Wyprodukuj Nname: | Domowy system falowników słonecznych |
|---|---|
| Sprawność falownika: | 97% |
| Czas instalacji: | 1 dzień |
Szybkie ładowanie elektronarzędzi Akumulator litowo-jonowy 21 V 296 g Waga przyczepa kempingowa
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 25V |
Zasilanie 16,8 V Akumulator litowo-jonowy Systemy słoneczne 2,5 Ah Przyjazny dla środowiska
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 16,8 V |
Lifepo4 High Speed Power Bank, ładowarka do paneli słonecznych 5V
| Nazwa produktu: | powerbank |
|---|---|
| Zabarwienie: | Czerwony, biały, różowy |
| Pojemność: | 5000 ~ 10000 mAh |
Mini szybkie ładowanie Akumulator do ładowania ponownego Bank zasilania Podróżowe prezenty PD20W Z latarką Do telefonu komórkowego
| Waga: | 48g |
|---|---|
| Zabarwienie: | Czarny, biały, niebieski, pomarańczowy |
| Pojemność: | 20000mAh ~ 100000mAh |
Szybkie ładowanie Akumulator Power Bank 20000 mAh Użytkowanie w podróży
| Nazwa produktu: | powerbank |
|---|---|
| Zabarwienie: | Fioletowy, biały, różowy. Czarny |
| Pojemność: | 5000 ~ 20000 mAh |
Bezprzewodowe ładowanie akumulatora z wyjściem DC 500 mAh 12 W Typ banku mocy
| Waga: | 93g |
|---|---|
| Zabarwienie: | czarny, różowy |
| Pojemność: | 5000 MAH |
Ładowalny akumulator Power Bank typu C 1500 mAh Szybkie ładowanie
| Waga: | 40G |
|---|---|
| Zabarwienie: | czarny, różowy |
| Pojemność: | 1500 mAh |
Ultra cienki, inteligentny akumulator Power Bank 18,5 W do telefonu komórkowego
| Waga: | 92g |
|---|---|
| Zabarwienie: | czarny, różowy |
| Pojemność: | 5000 MAH |
30000 ~ 100000 mAh Prezenty Przenośna elektrownia litowa Szybkie ładowanie Długi cykl życia
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| ROZMIAR: | 174*84*72mm |

