Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ electric bicycle lithium battery ] mecz 136 produkty.
2700mAh Ebike UPS wózki Litowe baterie RC Zabawki 11.1V Systemy słoneczne
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| napięcie: | 11,1 V |
| Temperatura pracy: | -20℃~60℃ |
Układy słoneczne Wbudowany kabel Przenośna elektrownia litowa Inteligentna 10000 mAh ~ 30000 mAh
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy, szary, zielony, czarny, czerwony, niebieski |
| Rozmiar: | 174*84*72mm |
Li-ion 9,6V Systemy słoneczne Wbudowany kabel Litowe baterie RC UPS Ebike LiFePO4
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| napięcie: | 9,6 V |
| Temperatura pracy: | -20℃~60℃ |
2000mAh Szybkie ładowanie Szybkie ładowanie Power Tool Baterie litowo-jonowe 18V LiFePO4
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 2,0 Ah |
14,8 W E-bike 200 mAh OEM Power Tool Akumulatory litowo-jonowe Szybki motocykl 7,4 V
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 4,2 V~7,4 V/2,0 Ah |
Do zasilania Elektronarzędzia Baterie litowo-jonowe Zabawki 14,4 W 18650 7,2 V
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 7,2 V/2,0 Ah |
Zabawki UPS Produkt A Power Tool Baterie litowo-jonowe Kompatybilny LiFePO4 Escooter
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 12 V/1,3 Ah ~ 2,5 Ah |
Elektryczne pojazdy 20~40A Domek Inwerter słoneczny System Scooter energii słonecznej 12V 24V
| Wyprodukuj Nname: | Domowy system falowników słonecznych |
|---|---|
| Sprawność falownika: | 97% |
| Czas instalacji: | 1 dzień |
Long Cycle Life Solar Lifepo4 Power Station 3,5 W 7500 mAh Typ falownika domowego
| Nazwa produktu: | Bateria słoneczna, baterie słoneczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Trwałość: | Wysoki |
Szybkie ładowanie Domowy system falowników słonecznych 48 V 40 kWH Typ panelu monokrystalicznego
| Wyprodukuj Nname: | Domowy system falowników słonecznych |
|---|---|
| Sprawność falownika: | 97% |
| Czas instalacji: | 1 dzień |

