Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ electric bicycle lithium battery ] mecz 136 produkty.
Szybkie ładowanie
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
Uniwersalna 500W przenośna elektrownia litowa Motocykl inteligentny LiFePO4
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
Li Ion 280800mAh Elektronika Przenośna Elektrownia Litowa Kompatybilne wózki
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 280800 mAh |
Akumulator litowo-jonowy Lipo Solar 7,4 1200 mah Przyjazny dla środowiska
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
Phosphate Auto 12v litowo-jonowy akumulator rozruchowy 2560 Wh Long Cycle Life E Bike Use
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Energia słoneczna 18650 ogniw Lifepo4, akumulatory litowo-jonowe ROHS 3,2 V.
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |
Polimerowa słoneczna bateria litowo-jonowa RC Wyjście 3,7 V DC Usługa ODM
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| Napięcie: | 3,7 V |
| temperatura robocza: | -20℃~60℃ |
Generator prądu stałego o długim cyklu życia, przenośny zasilacz litowo-jonowy OEM 18650
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 300WH/7800mAh/3.7V |
OEM Przenośna elektrownia litowa Generator typu 500 mAh Użytkowanie motocykla
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 500 mAh |
Tworzywo sztuczne ABS Generator fosforanu litowo-żelazowego, domowa elektrownia 500 mAh
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 500 mAh |

