Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ electric bicycle lithium battery ] mecz 136 produkty.
Uruchamianie silnika Przenośna elektrownia litowa 800w LiFePO4 Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 800 mAh |
Przenośny litowy zasilacz kempingowy
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 1000 Ah ~ 1500 Ah |
Zewnętrzna bateria Litowo-jonowa 300~500W Przenośna elektrownia litowa E-bike
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 108000 mAh |
Prezenty Włączanie silnika Przenośna elektrownia litowa 1800W 320000mAh Szybkie ładowanie zabawki
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 320 000 mAh 3,2 V |
24 Volt Przenośna Elektrownia Litowa E - Rower UPS Elektryczny Skuter Inteligentny
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
Uniwersalny motocykl Przenośna elektrownia litowa szybkie ładowanie ODM ebike
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 280800 mAh |
Akumulator litowo-jonowy ODM 200 mAh 7,4 V do użytku ze skuterem elektrycznym
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
Zewnętrzny akumulator litowo-jonowy 14000 mAh Niestandardowe użycie Ebike
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 600 |
Ebike Użyj rozrusznika akumulatora litowo-jonowego, automatycznego akumulatora rozruchowego 200 Ah
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
LiFePO4 Litowa bateria rozruchowa do samochodu
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |

