Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ electric bicycle lithium battery ] mecz 136 produkty.
Szybkie ładowanie ogniw litowo-jonowych 2500 mAh 3,2 V Używanie pojazdów elektrycznych
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |
Szybkie ładowanie 18650 ogniw litowo-jonowych 15A z certyfikatem ROHS Ebike
| Nazwa produktu: | Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych |
|---|---|
| Ochrona bezpieczeństwa: | Przeciwwybuchowy |
| Napięcie: | 3,2 V |
Zabezpieczenie przed przeładowaniem Akumulator Li Poly Rc 7,4 V 2200 mah Akumulator do skutera
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| Napięcie: | 7,4 V |
| temperatura robocza: | -20℃~60℃ |
50000mAh Przenośna elektrownia litowa Bezprzerwane źródła zasilania
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Wielkość: | 174*84*72mm |
Szybko ładujące się zabawki RC Litowo-jonowe akumulatory Prezenty do ładowania 11,1 V
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| napięcie: | 11,1 V |
| Temperatura pracy: | -20°C~60°C |
Niestandardowe baterie litowe RC o pojemności 700 mAh dla rowerów elektrycznych o dużej prędkości
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| napięcie: | 9,6 V |
| Temperatura pracy: | -20°C~60°C |
OEM Szybkie ładowanie 9,6V Litowe baterie RC Kompatybilne Ebikes Szybkie ładowanie
| Nazwa produktu: | Bateria litowa RC, baterie litowe RC |
|---|---|
| napięcie: | 9,6 V |
| Temperatura pracy: | -20°C~60°C |
Uniwersalne szybkie ładowanie Dary Przenośna elektrownia litowa 300W 98400mAh
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 98400 mAh |
CHN E - Bike Portable Lithium Power Station Szybkie ładowanie 98400mAh Silnik uruchomiony
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 98400 mAh |
Uniwersalne uruchomienie silnika E-bike Przenośna elektrownia litowa 83200mAh Kompatybilny Li-ion
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 83200 mAh |

