Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ electric bicycle lithium battery ] mecz 136 produkty.
Uniwersalna przenośna elektrownia litowa wózek golfowy zgodny PD60W szybkie ładowanie
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 135200 mAh |
Akumulator litowo-jonowy Użytkowanie w przyczepie kempingowej
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 300 |
Akumulator litowo-jonowy 21700
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 1000 |
Akumulator litowo-jonowy do rozruchu samochodu, akumulator rozruchowy LiFePO4 48V
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Elektrownia litowo-jonowa z szybkim ładowaniem, elektrownia z fosforanem litu 1400 Ah
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 140000 mAh |
US 24V Carts Portable Lithium Power Station 280800mAh Do zasilania
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 280800 mAh |
Systemy słoneczne Przenośna elektrownia litowa 1000W Do narzędzi elektrycznych
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 280800 mAh |
Akumulator litowo-jonowy typu BMS, akumulator litowo-jonowy 18650 12 V
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
Moc Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 3,2 V 100ah Przeładowanie motocykla
| Waga: | 1980g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |
Kompatybilny z akumulatorem litowo-żelazowo-fosforanowym ODM DC 3,2 V 9 W
| Waga: | 5250g |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Zastosowanie: | Pojazd, domowe magazynowanie energii itp. |

