Wszystkie produkty
-
Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych
-
Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
-
Domowa bateria litowa z falownikiem
-
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Bank mocy z akumulatorem
-
Domowy system falowników słonecznych
-
Akumulator litowo-jonowy pojazdu elektrycznego
-
Akumulator litowo-jonowy RC
-
Akumulator litowo-jonowy rozruchowy
-
Ładowarki do baterii litowych
-
Kevinszybka dostawa, dobra jakość, kupię ponownie :) -
JonaszOtrzymane baterie, tego chcę, dziękuję! -
Fabricio Mendoncakierownik sprzedaży, Antonio, dobra obsługa! ! !
słowa kluczowe [ electric bicycle lithium battery ] mecz 136 produkty.
Solarny akumulator litowo-jonowy 16,8 V, akumulator litowo-fosforanowy
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 16,8 V |
Akumulator litowo-jonowy z wyjściem DC, akumulatory litowe do akumulatorów
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V |
108000mAh Ion LiFePO4 Przenośna elektrownia litowa dla elektrycznych rowerów karawan
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 108000 mAh |
Li-ion Elektryczny rower Przenośna elektrownia litowa 300W 48Volt Szybkie ładowanie
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia litowa, przenośne elektrownie litowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność: | 83200 mAh |
Solar 12v Akumulator litowo-jonowy LiFePO4 Przeładowanie Użytkowanie przyczepy kempingowej
| Ochrona: | Przeładowanie, nadmierne rozładowanie, zwarcie |
|---|---|
| Materiał: | Litowo-jonowa |
| Cykle ładowania: | 500 |
Samochodowy zewnętrzny akumulator litowo-jonowy 30AH 24W do skutera
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy rozruchowy |
|---|---|
| Typ Baterii: | Fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Akumulator litowo-jonowy LiFePO4 do wiertarek akumulatorowych Kompatybilny z maks. 12 V
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 12V |
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi 2500 mAh do wiertarki
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 3v ~ 5v |
Akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi 1300 mAh
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 21V |
Inteligentny akumulator litowo-jonowy do elektronarzędzi
| Czas pracy: | 2 dni |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,5 ~ 2 godziny |
| Pojemność: | 16,8 V |

